Skip to main content

We staan voor u klaar

Directie

Javier Gutiérrez 

directeur
NOE-Schaltechnik GmbH
Schweiz
+41 62 834 33 10
javier.gutierrez@noe.ch

Verkoop

Pierre Reimann

Verkoopmanager
regio West
BE.fr, FR, GE, JU, NE, TI, VD, VS
+41 79 582 75 96
pierre.reimann@noe.ch

Markus Gerig

Verkoopmanager
regio Midden
BE, BL, BS, LU, NW / OW, SO, SZ, UR, ZG
+41 79 647 66 12
markus.gerig@noe.ch

Patrik Kupferschmid

Groot-Zürich, Aargau, Oost-Zwitserland en regio Graubünden
AG, AI, AR, GL, GR, SG, SH, TG, ZH, Liechtenstein
+41 79 777 70 01
patrik.kupferschmid@noe.ch

Interne verkoop

Roger Rüegsegger

hoofd dispositie / administratie
+41 62 834 33 18
roger.ruegsegger@noe.ch

Linda Willisegger

medewerker backoffice
+41 62 834 33 17
linda.willisegger@noe.ch

Techniek

Roger Schelbert

manager techniek
+41 62 834 33 20
roger.schelbert@noe.ch

Joël Singy 

project technicus
+41 62 834 33 23
joel.singy@noe.ch

Simon Wepfer 

project technicus
+41 62 834 33 15
simon.wepfer@noe.ch

Financiën en accounting

Marco S. Moritz

hoofd financiën en boekhouding
+41 62 834 33 11
marco.moritz@noe.ch